SZUKAJ

Słowo kluczowe Miejscowość

Specjalista ds. zapewnienia jakości dostawców

Firma:
Lokalizacja:
Data:
Wyświetleń:
SITECH Sp. z o.o.
Polkowice
16-10-2019 godz. 15:24:01
46

Zdjęcia dla oferty:

Ogłoszenie pracy:

SITECH Sp. z o.o. jest firmą należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, ‎Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche.

Jesteś doświadczonym pracownikiem, ekspertem w swojej dziedzinie? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje? A może szukasz nowych wyzwań i możliwości? Jeżeli tak, zapoznaj się z naszą ofertą pracy!

SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI DOSTAWCÓW - WZORCOWANIE I AUDYT
Miejsce pracy: Polkowice (Umowa o pracę)

Główne zadania:

- prowadzenie wzorcowania części pojedynczych zgodnie z VDA2,
- weryfikacja zgodności danych w EMPB/PSW z aktualnymi normami i specyfikacjami technicznymi,
- przeprowadzanie, ocena i odbiór 2TP (dwudniowa produkcja) u dostawców,
- prowadzenie analiz i ustaleń technicznych z dostawcami (np. QTR),
- kontrola statusu materiałów wzorcowanych części pojedynczych w systemie MISS,
- przeprowadzanie audytów analizy potencjału i kwalifikacji dostawców wg Formel-Q,
- przeprowadzanie audytów procesu wg VDA6.3, przeprowadzanie techn. rewizji (TRL),
- ocena jakościowa dostawców oraz opracowywanie i raportowanie statusu wzorcowania części.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,
- min. 5 letnie doświadczenie w QS w tym 3 w QS/KT łącznie z audytowaniem wg VDA6.3,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
- znajomość MS Office,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- samodzielność, asertywność, zdecydowanie w działaniu,
- prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

- liczne benefity finansowe,
- dofinansowanie do karnetów lub pakiety sportowe,
- dofinansowanie do nauki i szkoleń,
- indywidualne możliwości rozwoju,
- dofinansowanie do posiłków w kantynie,
- prywatną opiekę zdrowotną,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- świadczenia urlopowe i świąteczne,
- kontakt z nowymi technologiami,
- stabilne zatrudnienie (koncern VW),
- elastyczny czas pracy, home office.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez stronę internetową www.sitech.com.pl zakładka Kariera -> Aktualne Oferty Pracy

Kontakt - kliknij, aby rozwinąć