SZUKAJ

Słowo kluczowe Miejscowość

Poszukiwani Piekarze do miejscowości Brenna.

Firma:
Lokalizacja:
Data:
Wyświetleń:
Centrum Kariery
Brenna
24-09-2019 godz. 10:08:03
40

Zdjęcia dla oferty:

Ogłoszenie pracy:

Witam,

Opis stanowiska:

- Praca na stanowisku piekarza

Wymagania :

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Chęć do pracy
- Mile widziane doświadczenie piekarnicze

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny -513659148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Kontakt - kliknij, aby rozwinąć