SZUKAJ

Słowo kluczowe Miejscowość

Operator Urządzeń Do Napawania/Pracownik Produkcji

Firma:
Lokalizacja:
Data:
Wyświetleń:
Derksen Polska
Gliwice
26-07-2019 godz. 12:45:45
43

Ogłoszenie pracy:

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Główne zadania:
Przygotowywanie materiałów do produkcji
Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania
Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu
Konserwacja maszyn wg harmonogramu
Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania (sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Oczekujemy:
Chęci do pracy
Doświadczenia w pracy produkcyjnej lub w pracy jako operator maszyn (mile widziane)
Uprawnień na suwnicę sterowaną z poziomu „0” kat. II S +uprawnienia hakowego-mile widziane
Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Stałe wynagrodzenie miesięczne
Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa, ogrzewana hala produkcyjna)
Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne=finansowe, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
Darmowa kawa, herbata + napoje
Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Kontakt - kliknij, aby rozwinąć