SZUKAJ

Słowo kluczowe Miejscowość

Magazynier

Firma:
Lokalizacja:
Data:
Wyświetleń:
LT Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
28-01-2019 godz. 12:17:32
36

Ogłoszenie pracy:

Zatrudnimy Magazynierów

Miejsce pracy - Dąbrowa Górnicza

Zadania

rozładunek i załadunek przesyłek róźnej wielkości (do 30kg);
przekazywanie uszkodzonych przesyłek do weryfikatora;
dbałość o porządek na stanowisku pracy;
wizualna kontrola jakości paczek.

Wymagania

gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej;
umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy;
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
NIE wymagamy doświadczenia.

Oferta

zatrudnienie na podstawie umowy o prace;
uczciwe warunki zatrudnienia;
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju;
długotrwała współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji wśród liderów kurierskich.

Prosimy wysyłać CV na mail: a.kotasinska@leasingteam.pl

Kontakt - kliknij, aby rozwinąć