SZUKAJ

Słowo kluczowe Miejscowość

Bufetowa

Firma:
Lokalizacja:
Data:
Wyświetleń:
GRH Polska
Chechło
17-12-2019 godz. 10:06:12
18

Ogłoszenie pracy:

Bufetowa
Miejsce pracy: Chechło (powiat Gliwicki)

Obowiązki:
• Obsługa kasy fiskalnej
• Przygotowywanie posiłków
• Zamawianie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętności kulinarne
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie z realną możliwością awansu na Kierownika gastronomii
• Wynagrodzenie około 3,5 tys. zł brutto
• Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko

Zainteresowanych pracą proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 513-189-498

Kontakt - kliknij, aby rozwinąć